wojtek sokół płyta

Legenda polskiego rapu, czyli Wojtek Sokół

Wojtek Sokół, czyli niekwestionowana legenda i pionier polskiego rapu. Wieloletni dorobek muzyczny daje podstawy do stwierdzenia, że jest on jedną z najmocniejszych osobowości na scenie muzycznej. Jego pierwszy solowy album, to różnorodność klimatów, stylistyki i gatunków, to połączenie młodego pokolenia z legendą polskiej muzyki. 

Wojtek Sokół i jego pierwsza solowa płyta 

wojtek sokół płyta

Współtwórca wielu topowych formacji, po dwóch dekadach wydał swoją pierwszą solową płytę Wojtek Sokół, która ukazuje kawał dobrej muzyki. Trzynaście utworów, które znajdują się na niej to połączenie muzyki alternatywnej, rozrywkowej i hip-hopowej. Do współpracy przy jej tworzeniu zaprosił gości z różnych scen muzycznych oraz producentów o różnej stylistyce. Każdy z utworów emanuje specyficznym klimatem, który utwierdza odbiorcę w przekonaniu, że połączenie starego z nowym może przynieść świetny efekt. Płyta Wojtek Sokół z https://queshop.pl/cd/sokol-wojtek-sokol to opowieść muzyczno-słowna, przedstawiająca współczesność, wypełnioną influencerami, mediami społecznościowymi i pogonią za kasą. 

Album na miarę Sokoła 

Dzięki lirycznej pomysłowości i najwyższej jakości utworów widać jak można zmienić się w swojej twórczości, jednocześnie pozostając sobą. Kawał dobrej muzyki zaprezentowanej w albumie Wojtek Sokół gwarantuje cały wachlarz muzycznych doznań. Połączenie stylów i głosów młodego pokolenia sprawia, że każdy z utworów niesie własne przesłanie. Artysta robi także ukłon w stronę muzyki z lat 80, poprzez wykorzystanie utworu z głosem zmarłego, wokalisty Andrzeja Zauchy. Sokół zaprezentował album, przy którym można dobrze się bawić albo też posłuchać w spokoju i w skupieniu odkrywać przesłanie, jakie w sobie niesie.