Louis Villain

Louis Villain – najbliższe koncerty

Louis Villain to raper i producent, który swoją popularność zyskał, tworząc duet Avi x Louis Villain. Każda z trzech płyt, wchodząca w skład „Tryptyku Sycylijskiego” zdobyła wśród fanów i gremium muzycznego, bardzo pochlebne opinie. To pozwoliło obu panom wydać solowe albumy i zaistnieć w środowisku miejskim, jako samodzielne elementy. 

Kim jest Louis Villain?

Raper Louis Villain, inaczej Filip Diesendorf-Krause, to producent, który w 2022 roku wydał krążek „Maestro”. Single takie jak „Belucci” nagrana z Guziorem, „022” z Pezetem, „Fred Perry” czy Fuego zyskały na platformie YouTube wyświetlenia liczone w milionach odtworzeń. Jest to na pewno spory sukces, który pozwala użyć stwierdzenia, że na dzisiaj jest to jeden z najwszechstronniejszych artystów hip-hopowych w kraju. Mocne teksty, wpadające w ucho śpiewane refreny, bity własnej produkcji i głośne nazwiska na featach, dały raperowi z Raszyna przepustkę do grania dużej ilości koncertów. 

Gdzie zagra Louis Villain?

Wakacyjny okres przynosi artystom możliwość grania na przeróżnych koncertach plenerowych i festiwalach. Aktualnie artysta na pewno wystąpi w dwóch miejscach, ale festiwalowy line-up jest dopiero odkrywany, co pozwala wierzyć, że Louis zagra solo lub w duecie z Avim jeszcze na niejednym koncercie. 

Louis Villain na pewno zagra kawałki z solowej płyty w Giżycku, gdzie odbędzie się Mazury Hip Hop Festiwal 2023. Termin wydarzenia to od 13 do 16 lipca tego roku. Oprócz tego, pewny jest udział rapera na jednym z najważniejszych festiwali rapowych w kraju. Lech Polish Hip-Hop Festiwal & Music Awards Płock 2023 odbywa się od 2013 roku. Impreza odbywać się będzie w terminie 6-8 sierpnia i na pewno zachwyci każdego fana polskiej sceny rapowej.