internaziomale

Internaziomal : Globalna Fuzja Polskiego Rapu

„Internaziomal” (dostępny na Queshop) to epicki drugi album jednego z najekscytujących polskich raperów, otwierający drzwi do 16 unikalnych utworów. Album ten staje się miejscem spotkania artysty z talentami z Czech, Wielkiej Brytanii, Włoch, a także Stanów Zjednoczonych. To muzyczna podróż, która nie tylko eksploruje współpracę z międzynarodowymi gośćmi, ale również podkreśla siłę solowych popisów artysty.

W „Internaziomal” możemy dostrzec nie tylko gościnne wystąpienia z różnych zakątków świata, ale także imponujące zwrotki od wiodących postaci polskiego trapu. To wyjątkowe połączenie dźwięków, z czego dają znać pierwsze single z udziałem takich gigantów jak White 2115, Beteo czy Young Multim.

Album jest prawdziwym majstersztykiem opartym na idei kolaboracji, manifestującym przekonanie artysty, że muzyka jest uniwersalnym językiem, łączącym serca ludzi z różnych środowisk. Jak sam artysta zaznaczył wcześniej: „Internaziomal” to nie tylko album, to manifest muzycznej wspólnoty, której korzenie sięgają różnych zakątków globu. To niezwykłe doświadczenie dźwięków, które przekraczają granice i łączą ludzi w jednym, wielkim świecie muzyki.