gibbs

Czy poznałeś już twórczość Gibbsa?

Jeśli ktoś interesuje się muzycznym światem rapu, to doskonale zna Gibbsa, który współpracuje z wieloma znanymi raperami typu Kali i Sarius. Na jego koncie jest już wiele złotych i platynowych płyt, cały czas zdobywa kolejne wyróżnienia za swoją twórczość artystyczną.

Twórczość Gibbsa rozwija się w zawrotnym tempie

Gibss, czyli Mateusz Przybylski jest młodym twórcą, zaczynał od bycia producentem, przez co znany jest ze świetnie brzmiących piosenek. Obecnie tworzy własne, a liczba słuchaczy stale rośnie. Cały czas koncertuje, ma mocno wypełniony grafik, w roku 2022 wyruszył z trasą Czarno na białym. Jest on członkiem zespołu FONOS, założycielem studia i ekipy DOPEHEHOUSE. Na szczególną uwagę zasługuje płyta Gibbs Mantra, która powstała we współpracy z Kacprem z HTA. Trafiła nawet na pierwsze miejsce, co stanowiło dla artysty niezwykłą nagrodę za kilka lat pracy.

Fonos, HTA i Gibss Mantra, czyli płyta, którą warto przesłuchać

Okazuje się, że połączenie Kacpra HTA, zespołu Fonos i Gibbsa było strzałem w dziesiątkę, co w dużej mierze wynika z podobnego spojrzenia panów na muzykę i świat. Słuchając utworów z Mantry, można liczyć melodyjne refreny, ciekawe treści skłaniające do chwili zastanowienia. Da się także wyczuć dobrze znane klimaty, czyli te z „Lidokainy” i „Iluzji”. Gibss zajął się stworzeniem warstwy muzycznej, w czym pomógł mu Druid, a końcowy produkt powstał w DopeHouseStudio. Płyta została nagrana w roku 2020, data premiery miała miejsce 16 października. W ciągu ostatnich paru lat zyskała wiele pozytywnych opinii, miło zaskoczyła szereg słuchaczy, którzy regularnie do niej powracają.